logo

Sprzedam, wymienię

(Moja giełda ptaków)

Co to za podstrona?

Gdy ptaki się rozmnożą i w klatce zaczyna się robić ciasno - wtedy czas najwyższy znaleźć niektórym nowy dom. Na tej stronie znajdziesz ptaki z moich nadwyżek hodowlanych, które aktualnie mam na sprzedaż. Jeśli poniżej nie ma ogłoszeń - to znaczy, że obecnie nie mam ptaków na sprzedaż więc proszę nie przesyłać mi w takiej sytuacji pytań o zakup amadyn. 

Wysyłka...

... nie jest możliwa. Nie wysyłam ptaków - trzeba się po nie pofatygować do mnie (Łódź). Razem z ptakami otrzymasz ode mnie porady dotyczące hodowli oraz nieco karmy na początek - tej samej, którą amadyny jedzą na co dzień u mnie. Jeśli nie masz małej klatki do transportu - daj mi o tym wcześniej znać.

Aktualnie na sprzedaż:

Na dzień dzisiejszy nie mam już ptaków na sprzedaż/wymianę. Obecnie moje ptaki przechodzą pierzenie, kolejne lęgi zaczną się w maju - czyli następna młodzież będzie szukać nowych domów pod koniec roku.

I mała uwaga. Dostaję często informację o tym, że ktoś zamieszcza zdjęcia moich ptaków (z tej strony, z instagrama albo mojego pinteresta) w ogłoszeniach - nawet nie chce mi się reagować w takich sytuacjach ale proszę zachować czujność i prosić o zdjęcia ptaków, które faktycznie oferujący ma do sprzedania. 

Versele Laga Prestige

Karma podstawowa - taką moje ptaki dostają codziennie

Deli Nature 84

Bardzo popularna wśród hodowców karma dla małej egzotyki

Vitakraft

Dobra karma dla małej egzotyki

Beaphar XtraVital

Kaloryczna karma - polecam przy lęgach i w trakcie pierzenia